Як обрати кухонний стіл?

Як обрати кухонний стіл?

кухонный стол 1

Раніше стіл був невід'ємною частиною їдальні, де займав центральне почесне місце. Сьогодні все більше уваги приділяють тому, як поєднувати стіл із простором кухонного приміщення.

Рішення має бути результатом аналізу наших потреб. Якщо ми знаємо, що кухня - це місце де ми тільки снідаємо, то логічно поєднуватиме обідню зону з барною стійкою, або іншими елементами меблів. Цей прийом дозволить створити додатковий простір.

Якщо нам потрібен великий стіл для проведення нечастих застіль, його краще розмістити в кімнаті, суміжній з кухнею. Завдяки цьому ми заощаджуємо простір і не натикатимемося на стіл при приготуванні їжі. Доречні також розкладні столи.

Останнім часом все більш популярним стають зустрічі у родинному колі та спільне приготування кулінарних шедеврів. У цьому випадку нам буде потрібно багато простору. На великій кухні ми зможемо без проблем виділити місце для столу. Навколо овального столу можна розмістити більше людей. Додатковою його перевагою є безпека (завдяки відсутності кутів).

кухонный стол2

У невеликих приміщеннях найбільш практичним рішенням буде прямокутний або квадратний стіл. Його можна встановити біля стіни. Розміри столів переважно стандартні. Висота 750 мм, для барних столів – 1200 мм. Найбільш поширена ширина 700-800мм, довжина 1100-1200мм.

Обираючи стіл у кухню, слід звернути увагу на якісні меблі, стійкі до механічних пошкоджень та вологи.

Найбільш поширені матеріали для використання стільниць - дерево, шпонований мдф, мдф, що ламінує, загартоване скло, камінь, керамічна плитка.

Зовнішній вигляд столу має доповнювати інтер'єр кухонних меблів. Також важливо правильно підібрати стільці. Попри видимість, стіл та стільці можуть залишити свій відбиток на характері інтер'єру, визначаючи його якість та стиль.